+370 671 19931
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.
Blog thumbnail

Prancūzijos kerai. Gražiausi Provanso sodai

Prancūzijos kerai. Gražiausi Provanso sodai

Blog thumbnail

Pietų Prancūzija – saulės nuglamonėta žemė. Provansas – piečiausias, link Viduržemio jūros pakrantės nusitęsęs Prancūzijos regionas. Šis seną dialektą, papročius ir tradicijas išsaugojęs kraštas garsėja švelniu, saulėtu klimatu, mėlynais levandų laukais, alyvmedžių sodais, cikadų koncertais provansališkai ramiais vakarais dvelkiančiais prieskoniais ir vaistažolėmis. Viduržemio jūros pakrantėje beveik ištisus metus šviečia saulė, netoliese išsidriekę Alpių kalnai su snieguotomis viršukalnėmis. Šalimais esantį Akvitanija – romantiškų trubadūrų, eretikų katarų, ir narsių tamplierių kraštas. Paslaptingomis legendomis apipintos pilys, iškalbingi griuvėsiai liudija apie aistringai gyvenimą mylėjusius žmones. Poezija dvelkiantys sodai kurti su meile ir atsidavimu užburiančiai saulės ir vandens spalvų simfonijai. Gydantys šaltiniai, švelniai glostanti saulė, stebuklingas kalnų grožis, mėlyna levandų jūra – ir visa tai vienoje kelionėje po gražiausius Provanso sodus!

Blog thumbnail

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Blog thumbnail

Belgija Belgija…. Ši maža Europos šalis žinoma turbūt kiekvienam. Vieniems žmonėms Belgija asocijuojasi su griežtu ir šaltu Briuseliu ir Europos Sąjungos institucijomis, kitiems – su geriausiu pasaulyje šokoladu, gardžiaisiais vafliais ar skaniausiu alumi. Iš tiesų, Belgija – tai skonis ir kvapas, ir ne tik…
Belgija – spalvinga šalis. Čia susipina senovės pastatai su stikliniais dangoraižiais, aukščiausiomis technologijomis aprūpinti miestai su žmogaus rankos nepaliestais gamtos kampeliais, aukštoji mada, deimantai ir anglies kasyklos, skurdintos bulvytes ir Michelin žvaigždutėmis pažymėti restoranai. Kasmet vasarą Belgijoje vykstantys muzikos festivaliai pritraukia milijonus turistų. Tai perpus mažesnė už Lietuvą šalis, bet šalia turistinių vietų visuomet galima rasti turistams mažai pažįstamą Belgijos pusę – jaukius miestelius ne ką mažiau patrauklius nei Briuselio ar Antverpeno senamiesčio kvartalai, miniatiūrinius kaimelius apsuptus žydinčių vaismedžių sodų, unikalius gamtos kampelius. Siūlome apsilankyti pas vietinius aludarius, paragauti naminio alaus, paskanauti tikrų belgiškų vaflių, autentiško vlaai pyrago, speculaas meduolių, patiems pasigaminti tradicinio sūrio, sužinoti Belgijos vyndarių paslaptis, paminti dviračiu po kvepiančių obelų sodus. Kviečiame keliauti su mumis ir pažinti Belgiją per skonį ir kvapą.

Blog thumbnail

Normandijos pakrančių sodų perlai

Normandijos pakrančių sodų perlai

Blog thumbnail

Šiaurinės Prancūzijos Normandijos regionas, nusidriekęs palei Lamanšo sąsiaurį, garsėja gotikinėmis katedromis, baltomis Alebastrinėmis pakrantėmis, Normandiškais sūriais ir jūros gėrybių patiekalais, kalvadosu ir sidru, sodų ir parkų įvairove. Prancūzų landšafto dizaineriai – tikri virtuozai: išlaikę senąsias tradicijas jie drąsiai derina naujausias kūrimo tendencijas, moka pasidalinti ir užkrėsti lankytojus savo mintimis. Sodų kelionę į Prancūziją rengiame nebe pirmą kartą, bet kaskart parenkame gražiausius sodus ir parkus, pilis ir katedras. Dauguma lankomų vietų – privatūs sodai, kurti garsių ir mažiau žinomų kraštovaizdžio specialistų, atskleidžiantys kaip sodas gali būti gilios dvasinės kūrybos išraiška, galinti žavėti ne vieną žmonijos kartą.