+370 671 19931
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.
Blog thumbnail

Piligriminė kelionė pas benediktinus ir kitos įdomybės pakeliui

Piligriminė kelionė pas benediktinus ir kitos įdomybės pakeliui

Blog thumbnail

9-10 d. lapkričio 2019 m. 6.00 val. išvykstame nuo Forum Palace žemutinės parkavimo aikštelės. Vykstame į Paparčius Betliejaus seserų vienuolyną. 7 ryto dalyvaujame rytmetinėje Bažnyčioje. Po rytmetinės, turėsime susitikimą su sesute, kuri papasakos vienuolyno įsikūrimo istoriją aprodys vienuolyno aplinką, svečiams apsistoti skirtus namelius. Bus galimybė įsigyti jų rankdarbių Po viešnagės pas seseris vykstame į Palendrių

Blog thumbnail

Amžinoji Indija

Amžinoji Indija

Blog thumbnail

Norime jus pakviesti į neužmirštamą kelionę šiaurės Indijoje aplankant šventąjį jogų miestą Rišikešą bei Dalai Lamos ir visų tibetiečių naujuosius namus – Mcleod Ganj.
“Atostogos Indijoje buvo pati nuostabiausia kelionė mano gyvenime. Ji padovanojo daug patyrimų, įspūdžių, jausmų, kurie išties daug kuo pakeitė gyvenimą.” Keliautoja Justina
Keliaukime kartu į šią pažintinę dvasinę kelionę – grįšime namo su naujomis jėgomis ir įžvalgomis!

Blog thumbnail

Gruzijos kalnai ir šventovės

Gruzijos kalnai ir šventovės

Blog thumbnail

Legendomis apipinta Gruzija sužavės net ir patyrusį keliautoją. Nuostabiu kraštovaizdžiu ir itin turtingu istoriniu-architektūriniu palikimu išsiskirianti šalis kasmet pritraukia daugybę gamtos mylėtojų ir piligrimų. Pakeliavę po kalnuose esančius, nuostabius šalies senuosius vienuolynus, pabuvoję šalia tolimus amžius menančių šventųjų atvaizdų savo širdis pripildysime jų šventumu ir stiprybe….

Blog thumbnail

Piligriminė – pažintinė kelionė į Jordaniją

Piligriminė – pažintinė kelionė į Jordaniją

Blog thumbnail

Brangieji, kviečiame Jus keliauti į Jordanijos valstybę, kurioje Jūsų laukia kelionė su džipais per dykumą, karštosios terminės versmės, maisto degustavimas su beduinais, Negyvosios jūros mineralų vonios bei apsilankymas viename iš naujųjų pasaulio stebuklų -Petra.

Jordanijos valstybė – tai vienos iš seniausių civilizacijos lopšių vieta, kuri glaudžiai persipinusi su Izraelio biblijinėmis istorijomis. Tai žemė, kuria vaikščiojo ne tik Mozė, bet ir pats Dievo Sūnus-Jėzus.

Blog thumbnail

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Blog thumbnail

Sakoma, kad kiekvienas amžius „atranda“ savo šventąjį, ir dažniausiai jis įkūnija savybes, kurių tuo metu kaip tik trūksta. Šv. Jėzaus Teresę ir šv. Kryžiaus Joną dabar, beveik po penkių šimtų metų, „atrado“ ne tik arti ir toli gyvenantys užsieniečiai, bet ir patys ispanai. Greičiausiai jų paslaptis slypi ne tame, kad jie pasiekė aukščiausias dvasios viršūnes ir nubrėžė kelią į jas, ir ne tame, kad kaip tik jie sukūrė simbolius, iki šiol „atrakinančius“ dvasinės psichologijos paradoksus. Svarbiausia yra jų pamoka kasdienybei: gyventi drąsiai ir kiekvieną dieną po dvi valandas „praktikuoti“ ne tik maldą, bet ir… džiaugsmą.

Blog thumbnail

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Blog thumbnail

Į Santiago de Compostelle miestą, kaip ir į Romą, galima nukeliauti skirtingais keliais. Visi šie piligrimų praminti keliai, išsaugojo archaiškas tradicijas, legendomis apipintus viduramžiškus vienuolynus ir miniatiūrines koplytėles dedikuotas įvairiausiems šventiesiems, keltiškus kryžius ir koplytstulpius. Vienur ar kitur persipinantys arba susikertantys keliai, vėliau susilieja į vieną Prancūzišką kelią, vedantį į Švento Jokūbo miestą.

Blog thumbnail

Portugalijos šventovės. Fatima

Portugalijos šventovės. Fatima

Blog thumbnail

Rugpjūčio 16 – 23 d., 2019 m. Portugalija. Piligriminė-pažintinė kelionė Su kelionės vadovu iš Lietuvos Kaina 580 EUR + aviabilietai (nuo 250 EUR) Išvykimas Vilnius – Lisabona Skrydis namo Porto – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota • Kelionė patogiu autobusu; • 7 nakvynės su pusryčiais 3 žv. viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose); • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Blog thumbnail

Šventoji žemė. Izraelis su Negevo dykuma

Šventoji žemė. Izraelis su Negevo dykuma

Blog thumbnail

4000 Dievo veikimo žmonijos istorijoje metų sukūrė Šventąją Žemę, apdovanotą ypatingomis Dievo malonėmis. Šios istorijos kulminacija – tai Jėzaus gyvenimas, mirtis ir prisikėlimas. Geroji Naujiena, amžiais liudijanti gyvenimo pergalę prieš mirtį. Daugeliui ši piligrimystė tampa gyvenimo kelione. Kelionė po Šventąją Žemę lyginama su atversta Biblija, skaitoma iš naujo… Regint Nazaretą, kuriame gyveno Mergelė Marija, ir angelas Gabrielius jai apreiškė Dievo Sūnaus įsikūnijimą, aplankius Betliejų, kuriame gimė pasaulio Išganytojas, Galilėjos ežerą, kur buvo pašaukti pirmieji apaštalai, matę Jėzaus stebuklus, pažvelgus į Jeruzalę nuo Alyvų kalno, aplankius Kapo baziliką, iškilusią ant Golgotos kalno, sakoma, atsiveria „penktoji evangelija“, kurią liudija pati Šventoji Žemė kiekvienam ją aplankiusiam piligrimui. Šioje žemėje, kur susipina tautos ir religijos, galima arčiau pažinti pasaulio bažnyčios, tautų ir unikalios krašto gamtos įvairovę.

Blog thumbnail

Etiopija.Trijų karalių šventė. Timket festivalis

Etiopija.Trijų karalių šventė. Timket festivalis

Blog thumbnail

Etiopija yra viena iš seniausių šalių ne tik Afrikos žemyne, bet ir visame pasaulyje, išsaugojusi archaišką civilizaciją, seniausius genčių gyvensenos savitumus. Šalyje archeologai aptiko seniausius žmonijos pėdsakus. Lietuva krikščioniška šalimi tapo tik XIV amžiuje, o Etiopiją krikščionybė pasiekė IV amžiuje, visu tūkstantmečiu anksčiau. Be to Etiopija yra antra šalis pagal senumą po Armėnijos, krikščionybę paskelbusi oficialia valstybine religija. Etiopija yra bene vienintelė šalis Afrikoje, kuri nebuvo visiškai kolonizuota (gal išskyrus Musolinio laikus). Aštriaviršūniai kalnai atskyrė šalį nuo viso žemyno ir beveik 1500 metų Etiopijos krikščioniška bendruomenė gyveno labai uždarą gyvenimą, o šalies ryšiai su kitomis krikščioniškomis valstybėmis buvo menki. XIX a. misionieriai vėl atrado unikaliąją Etiopijos bažnyčią su savitu tikėjimo suvokimu. Šiandien Etiopija yra pasaulietinė šalis ir valstybinės religijos neturi, bet yra, ko gero, pati pamaldžiausia krikščioniška valstybė. Omo slėnis šalies pietuose – skirtingas egzotiškų genčių pasaulis,daug ežerų, kuriuose knibžda krokodilai, gyvena hipopotamai, veisiasi įvairios laukinių paukščių rūšys…Kaip nei vienoje kitoje Afrikos šalyje, šalia egzotiškų Omo slėnio genčių ir turtingos gamtos nepakartojami Etiopijos architektūros perlai….Skubėkime lankyti šį unikalų žemės kampelį, kol dar laikas jo nepakeitė.