+370 671 19931
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.
Blog thumbnail

Islandija. Šiaurės pašvaistės

Islandija. Šiaurės pašvaistės

Blog thumbnail

Nuostabi Islandijos gamta pakeri kiekvieną, panorusį ją geriau pažinti. Keliaudami po šią šalį tikrai atrasite kažką nauja, neregėta ir neįtikėtina. Geologiniu požiūriu Islandija yra labai aktyvi – tirpsta ledynai, veržiasi ugnikalniai, formuojasi naujos upės, senos išdžiūsta, todėl kelionė yra žavi ir nenuspėjama. Į Islandiją galima keliauti daug kartų, nes su kiekviena nauja išvyka, ši šalis atrodo kitokia, kaskart meta naujus iššūkius ir neleidžia nuobodžiauti.

Blog thumbnail

Gruzijos šventovės

Gruzijos šventovės

Blog thumbnail

Legendomis apipinta Gruzija sužavės net ir patyrusį keliautoją. Nuostabiu kraštovaizdžiu ir itin turtingu istoriniu-architektūriniu palikimu išsiskirianti šalis kasmet pritraukia daugybę gamtos mylėtojų ir piligrimų. Pakeliavę po kalnuose esančius, nuostabius šalies senuosius vienuolynus, pabuvoję šalia tolimus amžius menančių šventųjų atvaizdų savo širdis pripildysime jų šventumu ir stiprybe….

Blog thumbnail

Šiaurės ir Pietų Indija su poilsiu prie vandenyno

Šiaurės ir Pietų Indija su poilsiu prie vandenyno

Blog thumbnail

Dar vienas žvilgsnis į neišsiamiamų lobių kupiną Indiją…. Susipažinsime su šalies gamta, papročiais, religijomis ir itin įspūdingu architektūriniu palikimu pietinės ir šiaurinės dalies miestuose. Trumpam ištirpę spalvingoje įvairiatautėje jūroje panersime į pačias šalies istorijos gelmes. Smilkalais ir prieskoniais dvelkiančios šventyklos, kaimeliai ir miestai ilgam liks mūsų atmintyje.

Blog thumbnail

Europos Skiautinių paroda

Europos Skiautinių paroda

Blog thumbnail

Jau netrukus garsiausi skiautinių menininkai susiburs į kasmet Prancūzijos Elzase vykstančią skiautinių parodą.
Kviečiame jus prisijungti prie mūsų šioje turiningoje kelionėje, susipažinti su skiautininkystės naujovėmis, susitikti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi. Kelionės metu vesime pažintines ekskursijas atrinktuose Lenkijos, Vokietijos ir Prancūzijos miestuose

Blog thumbnail

Gruzija. Svanetija, Adžiarija

Gruzija. Svanetija, Adžiarija

Blog thumbnail

Svanetija unikali ir nepakartojama Gruzijos dalis ir dar vienas kalnų mylėtojų rojus. Keliaudami po nuostabaus grožio kalnus, slėnius ir tarpeklius turėsime galimybę artimai susipažinti ir su pačiais gyventojais jų papročiais. Svečiai vietiniams – Dievo dovana, todėl nakvosime svečių namuose, kuriuos laiko dauguma gyventojų, vaišinsimės tradiciniais gruzinų patiekalais ir vynu. Keliaudami kalnų takais turėsime ne vieną adrenalino ir pačių nuostabiausių įspūdžių kupiną dieną…

Blog thumbnail

Žalioji Gruzija

Žalioji Gruzija

Blog thumbnail

Rugsėjo 8 – 15 d., 2019 m. Žalioji Gruzija. Pažintinė kelionė. Su vadovu iš Lietuvos Kaina 475 Eur + aviabilietai (nuo 200 Eur) Išvykimas Vilnius – Kutaisis Atvykimas namo Kutaisis  – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – lietuvio kelionės vadovo – vairuotojo  paslaugos visos kelionės metu (susirinkus ne mažiau nei 10 keliautojų); – rusakalbio gido

Blog thumbnail

Portugalija. Portugalijos perliukai

Portugalija. Portugalijos perliukai

Blog thumbnail

Rugsėjo 26 – Spalio 5 d., 2019 m. Portugalija. Pažintinė kelionė Su vadovu iš Lietuvos Kaina 680 Eur + aviabilietai (nuo 200 Eur) Išvykimas  Vilnius – Europos miestas – Portas Atvykimas namo Lisabona –  Europos miestas – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – Kelionė patogiu autobusu arba mikroautobusu, priklausomai nuo grupės dydžio; – 9 nakvynės 3***viešbutyje

Blog thumbnail

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Blog thumbnail

Sakoma, kad kiekvienas amžius „atranda“ savo šventąjį, ir dažniausiai jis įkūnija savybes, kurių tuo metu kaip tik trūksta. Šv. Jėzaus Teresę ir šv. Kryžiaus Joną dabar, beveik po penkių šimtų metų, „atrado“ ne tik arti ir toli gyvenantys užsieniečiai, bet ir patys ispanai. Greičiausiai jų paslaptis slypi ne tame, kad jie pasiekė aukščiausias dvasios viršūnes ir nubrėžė kelią į jas, ir ne tame, kad kaip tik jie sukūrė simbolius, iki šiol „atrakinančius“ dvasinės psichologijos paradoksus. Svarbiausia yra jų pamoka kasdienybei: gyventi drąsiai ir kiekvieną dieną po dvi valandas „praktikuoti“ ne tik maldą, bet ir… džiaugsmą.

Blog thumbnail

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Blog thumbnail

Į Santiago de Compostelle miestą, kaip ir į Romą, galima nukeliauti skirtingais keliais. Visi šie piligrimų praminti keliai, išsaugojo archaiškas tradicijas, legendomis apipintus viduramžiškus vienuolynus ir miniatiūrines koplytėles dedikuotas įvairiausiems šventiesiems, keltiškus kryžius ir koplytstulpius. Vienur ar kitur persipinantys arba susikertantys keliai, vėliau susilieja į vieną Prancūzišką kelią, vedantį į Švento Jokūbo miestą.

Blog thumbnail

Pietų Indija. Dievų ir prieskonių kraštas.

Pietų Indija. Dievų ir prieskonių kraštas.

Blog thumbnail

Indija pilna dinamizmo ir spalvų, bet ryškiausiai jos atsiskleidžia Pietuose, kur daug saulės ir žalumos, keri džiunglės ir netikėtai išnyrantys ežerai apsupti vešlių arbatos ir prieskonių plantacijų. Plaukiojant laivu (houseboat) klaidžiais kanalais ir upėmis  (beveik 1000 km ilgio) smagu stebėti pakrančių augmeniją, pajusti vietinių žmonių gyvenimo ritmą, susipažinti su ajurvedinės medicinos specifika, paragauti vietinių patiekalų, įkvėpti žalią drėgmę.

Blog thumbnail

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Blog thumbnail

Belgija Belgija…. Ši maža Europos šalis žinoma turbūt kiekvienam. Vieniems žmonėms Belgija asocijuojasi su griežtu ir šaltu Briuseliu ir Europos Sąjungos institucijomis, kitiems – su geriausiu pasaulyje šokoladu, gardžiaisiais vafliais ar skaniausiu alumi. Iš tiesų, Belgija – tai skonis ir kvapas, ir ne tik…
Belgija – spalvinga šalis. Čia susipina senovės pastatai su stikliniais dangoraižiais, aukščiausiomis technologijomis aprūpinti miestai su žmogaus rankos nepaliestais gamtos kampeliais, aukštoji mada, deimantai ir anglies kasyklos, skurdintos bulvytes ir Michelin žvaigždutėmis pažymėti restoranai. Kasmet vasarą Belgijoje vykstantys muzikos festivaliai pritraukia milijonus turistų. Tai perpus mažesnė už Lietuvą šalis, bet šalia turistinių vietų visuomet galima rasti turistams mažai pažįstamą Belgijos pusę – jaukius miestelius ne ką mažiau patrauklius nei Briuselio ar Antverpeno senamiesčio kvartalai, miniatiūrinius kaimelius apsuptus žydinčių vaismedžių sodų, unikalius gamtos kampelius. Siūlome apsilankyti pas vietinius aludarius, paragauti naminio alaus, paskanauti tikrų belgiškų vaflių, autentiško vlaai pyrago, speculaas meduolių, patiems pasigaminti tradicinio sūrio, sužinoti Belgijos vyndarių paslaptis, paminti dviračiu po kvepiančių obelų sodus. Kviečiame keliauti su mumis ir pažinti Belgiją per skonį ir kvapą.

Blog thumbnail

Izraelis – Jordanija

Izraelis – Jordanija

Blog thumbnail

• Piligriminė kelionė į Šventąją žemę dažnam krikščioniui yra gyvenimo kelionė. Ji pritaikyta neskubantiems, skiriama laiko asmeninei maldai, vidiniams pamąstymams. 
• Aplankysime Betliejų – Dovydo miestą, kuriame gimė Jėzus.
• Jeruzalė – visais laikais šventas miestas, kulminacinis kelionės atradimas.
• Pabuvosime Jeriche, viename iš seniausių pasaulio miestų, garsėjančiu skaniausiomis datulėmis.
• Keliaudami senuoju keliu per Judėjos dykumą, kuriuo ėjo ir Jėzus, pasieksime įspūdingame tarpeklyje įsikūrusį Jurgio vienuolyną. 
• Aplankydami Karmelio kalną, susipažinsime su Karmelitų vienuolynų istorijos pradžia. 
• Išsimaudysime Negyvojoje jūroje, tyvuliuojančioje žemiausiame pasaulio taške, Viduržemio bei Raudonojoje jūrose. 
• Sinagogoje dalyvausime Šabo apeigose.
• Gėrėsimės įspūdinga Jordanijos architektūra bei išlikusias kultūriniais lobiais.
• Pabuvosime ant Nebo kalno viršūnės, nuo kurios, po daugybės klajonių dykuma metų, Mozė pamatė Pažadėtąją žemę
•Aplankysime Petrą – legendinį nabatėjų miestą, laikomą aštuntuoju pasaulio stebuklu. 

Blog thumbnail

Portugalijos šventovės. Fatima

Portugalijos šventovės. Fatima

Blog thumbnail

Rugpjūčio 16 – 23 d., 2019 m. Portugalija. Piligriminė-pažintinė kelionė Su kelionės vadovu iš Lietuvos Kaina 580 EUR + aviabilietai (nuo 250 EUR) Išvykimas Vilnius – Lisabona Skrydis namo Porto – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota • Kelionė patogiu autobusu; • 7 nakvynės su pusryčiais 3 žv. viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose); • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.