+370 671 19931
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.
Blog thumbnail

Žalioji Gruzija

Žalioji Gruzija

Blog thumbnail

Rugsėjo 8 – 15 d., 2019 m. Žalioji Gruzija. Pažintinė kelionė. Su vadovu iš Lietuvos Kaina 475 Eur + aviabilietai (nuo 200 Eur) Išvykimas Vilnius – Kutaisis Atvykimas namo Kutaisis  – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – lietuvio kelionės vadovo- vairuotojo  paslaugos visos kelionės metu (susirinkus ne mažiau nei 10 keliautojų); – rusakalbio gido paslaugos;

Blog thumbnail

Portugalija. Portugalijos perliukai

Portugalija. Portugalijos perliukai

Blog thumbnail

Rugsėjo 26 – Spalio 5 d., 2019 m. Portugalija. Pažintinė kelionė Su vadovu iš Lietuvos Kaina 680 Eur + aviabilietai (nuo 200 Eur) Išvykimas  Vilnius – Europos miestas – Portas Atvykimas namo Lisabona –  Europos miestas – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – Kelionė patogiu autobusu arba mikroautobusu, priklausomai nuo grupės dydžio; – 9 nakvynės 3***viešbutyje

Blog thumbnail

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Blog thumbnail

Sakoma, kad kiekvienas amžius „atranda“ savo šventąjį, ir dažniausiai jis įkūnija savybes, kurių tuo metu kaip tik trūksta. Šv. Jėzaus Teresę ir šv. Kryžiaus Joną dabar, beveik po penkių šimtų metų, „atrado“ ne tik arti ir toli gyvenantys užsieniečiai, bet ir patys ispanai. Greičiausiai jų paslaptis slypi ne tame, kad jie pasiekė aukščiausias dvasios viršūnes ir nubrėžė kelią į jas, ir ne tame, kad kaip tik jie sukūrė simbolius, iki šiol „atrakinančius“ dvasinės psichologijos paradoksus. Svarbiausia yra jų pamoka kasdienybei: gyventi drąsiai ir kiekvieną dieną po dvi valandas „praktikuoti“ ne tik maldą, bet ir… džiaugsmą.

Blog thumbnail

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Blog thumbnail

Į Santiago de Compostelle miestą, kaip ir į Romą, galima nukeliauti skirtingais keliais. Visi šie piligrimų praminti keliai, išsaugojo archaiškas tradicijas, legendomis apipintus viduramžiškus vienuolynus ir miniatiūrines koplytėles dedikuotas įvairiausiems šventiesiems, keltiškus kryžius ir koplytstulpius. Vienur ar kitur persipinantys arba susikertantys keliai, vėliau susilieja į vieną Prancūzišką kelią, vedantį į Švento Jokūbo miestą.

Blog thumbnail

Pietų Indija. Dievų ir prieskonių kraštas.

Pietų Indija. Dievų ir prieskonių kraštas.

Blog thumbnail

Indija pilna dinamizmo ir spalvų, bet ryškiausiai jos atsiskleidžia Pietuose, kur daug saulės ir žalumos, keri džiunglės ir netikėtai išnyrantys ežerai apsupti vešlių arbatos ir prieskonių plantacijų. Plaukiojant laivu (houseboat) klaidžiais kanalais ir upėmis  (beveik 1000 km ilgio) smagu stebėti pakrančių augmeniją, pajusti vietinių žmonių gyvenimo ritmą, susipažinti su ajurvedinės medicinos specifika, paragauti vietinių patiekalų, įkvėpti žalią drėgmę.

Blog thumbnail

Prancūzijos kerai. Gražiausi Provanso sodai

Prancūzijos kerai. Gražiausi Provanso sodai

Blog thumbnail

Pietų Prancūzija – saulės nuglamonėta žemė. Provansas – piečiausias, link Viduržemio jūros pakrantės nusitęsęs Prancūzijos regionas. Šis seną dialektą, papročius ir tradicijas išsaugojęs kraštas garsėja švelniu, saulėtu klimatu, mėlynais levandų laukais, alyvmedžių sodais, cikadų koncertais provansališkai ramiais vakarais dvelkiančiais prieskoniais ir vaistažolėmis. Viduržemio jūros pakrantėje beveik ištisus metus šviečia saulė, netoliese išsidriekę Alpių kalnai su snieguotomis viršukalnėmis. Šalimais esantį Akvitanija – romantiškų trubadūrų, eretikų katarų, ir narsių tamplierių kraštas. Paslaptingomis legendomis apipintos pilys, iškalbingi griuvėsiai liudija apie aistringai gyvenimą mylėjusius žmones. Poezija dvelkiantys sodai kurti su meile ir atsidavimu užburiančiai saulės ir vandens spalvų simfonijai. Gydantys šaltiniai, švelniai glostanti saulė, stebuklingas kalnų grožis, mėlyna levandų jūra – ir visa tai vienoje kelionėje po gražiausius Provanso sodus!

Blog thumbnail

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Blog thumbnail

Belgija Belgija…. Ši maža Europos šalis žinoma turbūt kiekvienam. Vieniems žmonėms Belgija asocijuojasi su griežtu ir šaltu Briuseliu ir Europos Sąjungos institucijomis, kitiems – su geriausiu pasaulyje šokoladu, gardžiaisiais vafliais ar skaniausiu alumi. Iš tiesų, Belgija – tai skonis ir kvapas, ir ne tik…
Belgija – spalvinga šalis. Čia susipina senovės pastatai su stikliniais dangoraižiais, aukščiausiomis technologijomis aprūpinti miestai su žmogaus rankos nepaliestais gamtos kampeliais, aukštoji mada, deimantai ir anglies kasyklos, skurdintos bulvytes ir Michelin žvaigždutėmis pažymėti restoranai. Kasmet vasarą Belgijoje vykstantys muzikos festivaliai pritraukia milijonus turistų. Tai perpus mažesnė už Lietuvą šalis, bet šalia turistinių vietų visuomet galima rasti turistams mažai pažįstamą Belgijos pusę – jaukius miestelius ne ką mažiau patrauklius nei Briuselio ar Antverpeno senamiesčio kvartalai, miniatiūrinius kaimelius apsuptus žydinčių vaismedžių sodų, unikalius gamtos kampelius. Siūlome apsilankyti pas vietinius aludarius, paragauti naminio alaus, paskanauti tikrų belgiškų vaflių, autentiško vlaai pyrago, speculaas meduolių, patiems pasigaminti tradicinio sūrio, sužinoti Belgijos vyndarių paslaptis, paminti dviračiu po kvepiančių obelų sodus. Kviečiame keliauti su mumis ir pažinti Belgiją per skonį ir kvapą.

Blog thumbnail

Izraelis – Jordanija

Izraelis – Jordanija

Blog thumbnail

• Piligriminė kelionė į Šventąją žemę dažnam krikščioniui yra gyvenimo kelionė. Ji pritaikyta neskubantiems, skiriama laiko asmeninei maldai, vidiniams pamąstymams. 
• Aplankysime Betliejų – Dovydo miestą, kuriame gimė Jėzus.
• Jeruzalė – visais laikais šventas miestas, kulminacinis kelionės atradimas.
• Pabuvosime Jeriche, viename iš seniausių pasaulio miestų, garsėjančiu skaniausiomis datulėmis.
• Keliaudami senuoju keliu per Judėjos dykumą, kuriuo ėjo ir Jėzus, pasieksime įspūdingame tarpeklyje įsikūrusį Jurgio vienuolyną. 
• Aplankydami Karmelio kalną, susipažinsime su Karmelitų vienuolynų istorijos pradžia. 
• Išsimaudysime Negyvojoje jūroje, tyvuliuojančioje žemiausiame pasaulio taške, Viduržemio bei Raudonojoje jūrose. 
• Sinagogoje dalyvausime Šabo apeigose.
• Gėrėsimės įspūdinga Jordanijos architektūra bei išlikusias kultūriniais lobiais.
• Pabuvosime ant Nebo kalno viršūnės, nuo kurios, po daugybės klajonių dykuma metų, Mozė pamatė Pažadėtąją žemę
•Aplankysime Petrą – legendinį nabatėjų miestą, laikomą aštuntuoju pasaulio stebuklu. 

Blog thumbnail

Portugalijos šventovės. Fatima

Portugalijos šventovės. Fatima

Blog thumbnail

Rugpjūčio 16 – 23 d., 2019 m. Portugalija. Piligriminė-pažintinė kelionė Su kelionės vadovu iš Lietuvos Kaina 580 Eur + aviabilietai (nuo 250 Eur) Išvykimas Vilnius – Lisabona Skrydis namo Porto – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota • Kelionė patogiu autobusu; • 7 nakvynės su pusryčiais 3 žv. viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose); • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Blog thumbnail

Šveicarija – Prancūzija. Alpių kalnai ir Europos stogas – Monblanas

Šveicarija – Prancūzija. Alpių kalnai ir Europos stogas – Monblanas

Blog thumbnail

2019 m. Rugpjūčo 3 – 12 d. Pažintinė kelionė. Vokietija, Šveicarija, Prancūzija Grupę lydės vadovas iš Lietuvos. Kaina: 610 Eur ( grupei nuo 25 žm.) Išvykimas Vilnius/Kaunas/Alytus Atvykimas  Alytus/Kaunas/Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – Kelionė patogiu autobusu . – 9 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. – Kelionės vadovo paslaugos. – Ekskursinė programa. – Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Blog thumbnail

Provansas ir Lurdas

Provansas ir Lurdas

Blog thumbnail

Liepos 9 d. – liepos 17 d., 2019 m. Prancūzija. Pažintinė kelionė. 9d/ 8 n Kaina: 590 Eur + aviabilietai (nuo 150  Eur) Išvykimas  Vilnius – Nica Skrydis namo  Tulūza – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – kelionė patogiu mikroautobusu – 8 nakvynės su pusryčiais ekonominės klasės viešbučiuose ar svečių namuose, – kelionės iš Lietuvos

Blog thumbnail

Marokas. Nuo Atlanto vandenyno iki Sacharos dykumos

Marokas. Nuo Atlanto vandenyno iki Sacharos dykumos

Blog thumbnail

Marokas – unikalaus kraštovaizdžio žemė, kurioje susipynę kalnai, dykuma ir vandenynas. Karališkieji miestai, atspindintys saulę ir gamtos spalvas, rytietiško turgaus aromatai, šviežiausios alyvuogės ir egzotiški vaisiai… Visa tai – Marokas, tačiau šios kelionės giliausia patirtis – pažintis su Sacharos dykuma. Sachara – didžiausia atogrąžų dykuma Žemėje. Ji plyti Šiaurės Afrikoje. Savo plotu ji yra 130 kartų didesnė už Lietuvą ir savo dydžiu prilygsta Europai. Manoma, kad Sachara susiformavo prieš 5-6 tūkst. metų pasikeitus vietovės klimatui. Maroko Sachara per šalies pietus į pietryčius. Kartais net sunku įsivaizduoti, kad dykuma gali nušluoti miestus, išdžiovinti ežerus, išsiplėsti ir atimti dirbamos žemės plotus, taip pat suteikti prieglobstį ir namus. Dykumoje namus atrado klajokliai berberai, tuaregai, beduinai… Kelionė per dykumą kupranugariais, pėsčiomis, visureigiais palieka nepamirštamą įspūdį. Tie, kurie nakvojo po atviru dangumi, gali pajusti, kaip sustoja laikas, gimsta nauji reginiai ir netikėtas pojūtis, kad kiekvienas esame tik maža smėlio smiltelė begaliniame vėjo pustomo smėlio vandenyne. Taigi, šalin dvejones – keliaukime kartu!