+370 671 19931
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.
Blog thumbnail

Amžinoji Indija

Amžinoji Indija

Blog thumbnail

Norime jus pakviesti į neužmirštamą kelionę šiaurės Indijoje aplankant šventąjį jogų miestą Rišikešą bei Dalai Lamos ir visų tibetiečių naujuosius namus – Mcleod Ganj.
“Atostogos Indijoje buvo pati nuostabiausia kelionė mano gyvenime. Ji padovanojo daug patyrimų, įspūdžių, jausmų, kurie išties daug kuo pakeitė gyvenimą.” Keliautoja Justina
Keliaukime kartu į šią pažintinę dvasinę kelionę – grįšime namo su naujomis jėgomis ir įžvalgomis!

Blog thumbnail

Gruzijos kalnai ir šventovės

Gruzijos kalnai ir šventovės

Blog thumbnail

Legendomis apipinta Gruzija sužavės net ir patyrusį keliautoją. Nuostabiu kraštovaizdžiu ir itin turtingu istoriniu-architektūriniu palikimu išsiskirianti šalis kasmet pritraukia daugybę gamtos mylėtojų ir piligrimų. Pakeliavę po kalnuose esančius, nuostabius šalies senuosius vienuolynus, pabuvoję šalia tolimus amžius menančių šventųjų atvaizdų savo širdis pripildysime jų šventumu ir stiprybe….

Blog thumbnail

Šiaurės ir Pietų Indija su poilsiu prie vandenyno

Šiaurės ir Pietų Indija su poilsiu prie vandenyno

Blog thumbnail

Dar vienas žvilgsnis į neišsemiamų lobių kupiną Indiją…. Susipažinsime su šalies gamta, papročiais, religijomis ir itin įspūdingu architektūriniu palikimu pietinės ir šiaurinės dalies miestuose. Trumpam ištirpę spalvingoje įvairiatautėje jūroje panersime į pačias šalies istorijos gelmes. Smilkalais ir prieskoniais dvelkiančios šventyklos, kaimeliai ir miestai ilgam liks mūsų atmintyje.

Blog thumbnail

Sakartvelas (Gruzija). Svanetija, Adžiarija

Sakartvelas (Gruzija). Svanetija, Adžiarija

Blog thumbnail

Svanetija unikali ir nepakartojama Gruzijos dalis ir dar vienas kalnų mylėtojų rojus. Keliaudami po nuostabaus grožio kalnus, slėnius ir tarpeklius turėsime galimybę artimai susipažinti ir su pačiais gyventojais jų papročiais. Svečiai vietiniams – Dievo dovana, todėl nakvosime svečių namuose, kuriuos laiko dauguma gyventojų, vaišinsimės tradiciniais gruzinų patiekalais ir vynu. Keliaudami kalnų takais turėsime ne vieną adrenalino ir pačių nuostabiausių įspūdžių kupiną dieną…

Blog thumbnail

Piligriminė – pažintinė kelionė į Jordaniją

Piligriminė – pažintinė kelionė į Jordaniją

Blog thumbnail

Brangieji, kviečiame Jus keliauti į Jordanijos valstybę, kurioje Jūsų laukia kelionė su džipais per dykumą, karštosios terminės versmės, maisto degustavimas su beduinais, Negyvosios jūros mineralų vonios bei apsilankymas viename iš naujųjų pasaulio stebuklų -Petra.

Jordanijos valstybė – tai vienos iš seniausių civilizacijos lopšių vieta, kuri glaudžiai persipinusi su Izraelio biblijinėmis istorijomis. Tai žemė, kuria vaikščiojo ne tik Mozė, bet ir pats Dievo Sūnus-Jėzus.

Blog thumbnail

Žalioji Gruzija

Žalioji Gruzija

Blog thumbnail

Rugsėjo 8 – 15 d., 2019 m. Žalioji Gruzija. Pažintinė kelionė. Su vadovu iš Lietuvos Kaina 475 Eur + aviabilietai (nuo 200 Eur) Išvykimas Vilnius – Kutaisis Atvykimas namo Kutaisis  – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota – lietuvio kelionės vadovo – vairuotojo  paslaugos visos kelionės metu (susirinkus ne mažiau nei 10 keliautojų); – rusakalbio gido

Blog thumbnail

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Didieji ispanų mistikai. Šv.Teresė Avilietė ir šv. Kryžiaus Jonas

Blog thumbnail

Sakoma, kad kiekvienas amžius „atranda“ savo šventąjį, ir dažniausiai jis įkūnija savybes, kurių tuo metu kaip tik trūksta. Šv. Jėzaus Teresę ir šv. Kryžiaus Joną dabar, beveik po penkių šimtų metų, „atrado“ ne tik arti ir toli gyvenantys užsieniečiai, bet ir patys ispanai. Greičiausiai jų paslaptis slypi ne tame, kad jie pasiekė aukščiausias dvasios viršūnes ir nubrėžė kelią į jas, ir ne tame, kad kaip tik jie sukūrė simbolius, iki šiol „atrakinančius“ dvasinės psichologijos paradoksus. Svarbiausia yra jų pamoka kasdienybei: gyventi drąsiai ir kiekvieną dieną po dvi valandas „praktikuoti“ ne tik maldą, bet ir… džiaugsmą.

Blog thumbnail

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Ispanija. Šiaurinis šv. Jokūbo kelias (Camino Norte)

Blog thumbnail

Į Santiago de Compostelle miestą, kaip ir į Romą, galima nukeliauti skirtingais keliais. Visi šie piligrimų praminti keliai, išsaugojo archaiškas tradicijas, legendomis apipintus viduramžiškus vienuolynus ir miniatiūrines koplytėles dedikuotas įvairiausiems šventiesiems, keltiškus kryžius ir koplytstulpius. Vienur ar kitur persipinantys arba susikertantys keliai, vėliau susilieja į vieną Prancūzišką kelią, vedantį į Švento Jokūbo miestą.

Blog thumbnail

Pietų Indija. Dievų ir prieskonių kraštas.

Pietų Indija. Dievų ir prieskonių kraštas.

Blog thumbnail

Indija pilna dinamizmo ir spalvų, bet ryškiausiai jos atsiskleidžia Pietuose, kur daug saulės ir žalumos, keri džiunglės ir netikėtai išnyrantys ežerai apsupti vešlių arbatos ir prieskonių plantacijų. Plaukiojant laivu (houseboat) klaidžiais kanalais ir upėmis  (beveik 1000 km ilgio) smagu stebėti pakrančių augmeniją, pajusti vietinių žmonių gyvenimo ritmą, susipažinti su ajurvedinės medicinos specifika, paragauti vietinių patiekalų, įkvėpti žalią drėgmę.

Blog thumbnail

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Pažink Belgiją kitaip. Gurmanų kelionė

Blog thumbnail

Belgija Belgija…. Ši maža Europos šalis žinoma turbūt kiekvienam. Vieniems žmonėms Belgija asocijuojasi su griežtu ir šaltu Briuseliu ir Europos Sąjungos institucijomis, kitiems – su geriausiu pasaulyje šokoladu, gardžiaisiais vafliais ar skaniausiu alumi. Iš tiesų, Belgija – tai skonis ir kvapas, ir ne tik…
Belgija – spalvinga šalis. Čia susipina senovės pastatai su stikliniais dangoraižiais, aukščiausiomis technologijomis aprūpinti miestai su žmogaus rankos nepaliestais gamtos kampeliais, aukštoji mada, deimantai ir anglies kasyklos, skurdintos bulvytes ir Michelin žvaigždutėmis pažymėti restoranai. Kasmet vasarą Belgijoje vykstantys muzikos festivaliai pritraukia milijonus turistų. Tai perpus mažesnė už Lietuvą šalis, bet šalia turistinių vietų visuomet galima rasti turistams mažai pažįstamą Belgijos pusę – jaukius miestelius ne ką mažiau patrauklius nei Briuselio ar Antverpeno senamiesčio kvartalai, miniatiūrinius kaimelius apsuptus žydinčių vaismedžių sodų, unikalius gamtos kampelius. Siūlome apsilankyti pas vietinius aludarius, paragauti naminio alaus, paskanauti tikrų belgiškų vaflių, autentiško vlaai pyrago, speculaas meduolių, patiems pasigaminti tradicinio sūrio, sužinoti Belgijos vyndarių paslaptis, paminti dviračiu po kvepiančių obelų sodus. Kviečiame keliauti su mumis ir pažinti Belgiją per skonį ir kvapą.

Blog thumbnail

Portugalijos šventovės. Fatima

Portugalijos šventovės. Fatima

Blog thumbnail

Rugpjūčio 16 – 23 d., 2019 m. Portugalija. Piligriminė-pažintinė kelionė Su kelionės vadovu iš Lietuvos Kaina 580 EUR + aviabilietai (nuo 250 EUR) Išvykimas Vilnius – Lisabona Skrydis namo Porto – Vilnius Į kelionės kainą įskaičiuota • Kelionė patogiu autobusu; • 7 nakvynės su pusryčiais 3 žv. viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose); • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Blog thumbnail

Šveicarija – Prancūzija. Alpių kalnai ir Europos stogas – Monblanas

Šveicarija – Prancūzija. Alpių kalnai ir Europos stogas – Monblanas

Blog thumbnail

Nors ir mažiausia valstybe laikoma Šveicarija yra viena gražiausių ir turtingiausių pasaulyje. Sudaryta iš keturių pagrindinių kantonų ir turinti 4 valstybines kalbas (prancūzų, italų, vokiečių ir retoromandų) šalis suskirstyta į dar 26 mažesnius kantonus. Ypatingai gerbiama jos vėliava su baltu kryžiumi raudoname fone simbolizuoja 4 pagrindinius federacinius kantonus. Sakoma, kad Šveicarijos vizitinė kortelė – gamta. Nepaprasto grožio Alpių kalnai, tarpekliai, žali slėniai bei ledynai pakeri kiekvieną šios šalies svečią.

Blog thumbnail

Šventoji žemė. Izraelis su Negevo dykuma

Šventoji žemė. Izraelis su Negevo dykuma

Blog thumbnail

4000 Dievo veikimo žmonijos istorijoje metų sukūrė Šventąją Žemę, apdovanotą ypatingomis Dievo malonėmis. Šios istorijos kulminacija – tai Jėzaus gyvenimas, mirtis ir prisikėlimas. Geroji Naujiena, amžiais liudijanti gyvenimo pergalę prieš mirtį. Daugeliui ši piligrimystė tampa gyvenimo kelione. Kelionė po Šventąją Žemę lyginama su atversta Biblija, skaitoma iš naujo… Regint Nazaretą, kuriame gyveno Mergelė Marija, ir angelas Gabrielius jai apreiškė Dievo Sūnaus įsikūnijimą, aplankius Betliejų, kuriame gimė pasaulio Išganytojas, Galilėjos ežerą, kur buvo pašaukti pirmieji apaštalai, matę Jėzaus stebuklus, pažvelgus į Jeruzalę nuo Alyvų kalno, aplankius Kapo baziliką, iškilusią ant Golgotos kalno, sakoma, atsiveria „penktoji evangelija“, kurią liudija pati Šventoji Žemė kiekvienam ją aplankiusiam piligrimui. Šioje žemėje, kur susipina tautos ir religijos, galima arčiau pažinti pasaulio bažnyčios, tautų ir unikalios krašto gamtos įvairovę.

Blog thumbnail

Etiopija.Trijų karalių šventė. Timket festivalis

Etiopija.Trijų karalių šventė. Timket festivalis

Blog thumbnail

Etiopija yra viena iš seniausių šalių ne tik Afrikos žemyne, bet ir visame pasaulyje, išsaugojusi archaišką civilizaciją, seniausius genčių gyvensenos savitumus. Šalyje archeologai aptiko seniausius žmonijos pėdsakus. Lietuva krikščioniška šalimi tapo tik XIV amžiuje, o Etiopiją krikščionybė pasiekė IV amžiuje, visu tūkstantmečiu anksčiau. Be to Etiopija yra antra šalis pagal senumą po Armėnijos, krikščionybę paskelbusi oficialia valstybine religija. Etiopija yra bene vienintelė šalis Afrikoje, kuri nebuvo visiškai kolonizuota (gal išskyrus Musolinio laikus). Aštriaviršūniai kalnai atskyrė šalį nuo viso žemyno ir beveik 1500 metų Etiopijos krikščioniška bendruomenė gyveno labai uždarą gyvenimą, o šalies ryšiai su kitomis krikščioniškomis valstybėmis buvo menki. XIX a. misionieriai vėl atrado unikaliąją Etiopijos bažnyčią su savitu tikėjimo suvokimu. Šiandien Etiopija yra pasaulietinė šalis ir valstybinės religijos neturi, bet yra, ko gero, pati pamaldžiausia krikščioniška valstybė. Omo slėnis šalies pietuose – skirtingas egzotiškų genčių pasaulis,daug ežerų, kuriuose knibžda krokodilai, gyvena hipopotamai, veisiasi įvairios laukinių paukščių rūšys…Kaip nei vienoje kitoje Afrikos šalyje, šalia egzotiškų Omo slėnio genčių ir turtingos gamtos nepakartojami Etiopijos architektūros perlai….Skubėkime lankyti šį unikalų žemės kampelį, kol dar laikas jo nepakeitė.

Blog thumbnail

Normandijos pakrančių sodų perlai

Normandijos pakrančių sodų perlai

Blog thumbnail

Šiaurinės Prancūzijos Normandijos regionas, nusidriekęs palei Lamanšo sąsiaurį, garsėja gotikinėmis katedromis, baltomis Alebastrinėmis pakrantėmis, Normandiškais sūriais ir jūros gėrybių patiekalais, kalvadosu ir sidru, sodų ir parkų įvairove. Prancūzų landšafto dizaineriai – tikri virtuozai: išlaikę senąsias tradicijas jie drąsiai derina naujausias kūrimo tendencijas, moka pasidalinti ir užkrėsti lankytojus savo mintimis. Sodų kelionę į Prancūziją rengiame nebe pirmą kartą, bet kaskart parenkame gražiausius sodus ir parkus, pilis ir katedras. Dauguma lankomų vietų – privatūs sodai, kurti garsių ir mažiau žinomų kraštovaizdžio specialistų, atskleidžiantys kaip sodas gali būti gilios dvasinės kūrybos išraiška, galinti žavėti ne vieną žmonijos kartą.